a

a

środa, 27 maja 2015

Grają fanfary, cała sala bije brawo ! ;)


Taadaaam! Krótko będzie. Wykonałam to. Własnymi ręcyma. Własnoręcznie udojone (pół godziny), własnoręcznie podgrzane (piętnaście minut) i odcedzone (dwie godziny). I własnoręcznie zostanie pożarte (dwie minuty). Panie, Madame, Frauen, Ladys- oto ON )))9 komentarzy:

 1. Tadam! Pierszam!
  To syr od Zgagi?Zołzy? Bo mi się myli? I co, pychotka?

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam trzy kozy, ale tylko jedna mleko daje- Cytryna. Mandarynka- smarkula, do niedawna tylko mleko podpijała, a Zaraza - emerytka ;) Najpyszniejszy na świecie ;)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiedziałam, że na Z. Zgaga i Zołza to też wdzięczne imiona, nieprawdaż? Ile potrzeba mleka na taki serowy klopsik? Bo mnie zanęciłaś. Nie mam wprawdzie kozy, ale...

   Usuń
  2. Zgaga i Zołza też piknie. i oba by pasowały ;)Po mleku od Zarazy na pewno dostałabym zgagi ;) Z dwóch udojów (rannego i wieczornego) wyszło mi trochę ponad litr mleka. A twarogu ok 200 gramów. Akurat na kolację.

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Trzy godziny robienia (że nie wspomnę o czsie kiśnięcia mleka), ale warto było dla tych dwóch minut rozkoszy dla podniebienia ;)) No i ten samozachwyt czymś, co kobiety robią od tysiąca lat, i to z palcem w nosie ;)

   Usuń
 4. Jakie te baby szczęśliwe były, nie? Nie tam jakieś szpilki z czerwoną podeszwą, ani inne tam balenciagi, tylko ser! Kozi ser!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otóż to. Zadowolone były jak im chłop udo mamuta przyniósł do jaskini, a teraz markowe musi być i stuningowane ;)

   Usuń
  2. Hahahaha, sorki... tak z cicha podczytuję, ale jakoś tak :))))

   Usuń